Як змінюється паркет з часом?

Ви вже витратили багато часу і сил, вибрали чудовий паркет, всі роботи закінчені. Ви милуєтеся своїм підлогою і хочете дізнатися, що буде з ним через кілька років? А, можливо, вже почалися зміни, які зовні стали помітні вашим домашнім? Отже, що змінюється в паркеті в процесі експлуатації?

  • Зміна кольору паркету з часом

     Вицвітання деревини - одне з найпопулярніших змін паркетних підлог. Деревина змінює відтінок в тих місцях, де відбувається дія прямого сонячного світла.

  • Поява тріщин і щілин зазвичай викликається сезонними коливаннями температурно-вологісного режиму приміщень. Зимовий період супроводжується зниженням вологості в результаті інтенсивної роботи опалювальних приладів. Допускається утворення невеликих ледь помітних щілин, і підлозі ніяких турбот не доставляє через невелику усушки деревини. Щоб полегшити паркетній покриттю завдання пережити новий сезон, використовуйте засоби зволоження повітря. Цей оптимальний для деревини режим відповідає досить комфортних умов і для людини з температурою повітря 18-25 ° С і вологістю 40-60%. Із закінченням опалювального сезону ці щілини зникають без розривів в лаковому покритті.
  • Механічні пошкодження з плином часу можуть зруйнувати навіть найстійкіше до всіх видів впливів захисне покриття паркетної підлоги. Тому завданням господаря, який піклується про довговічність своєї паркетної підлоги і збереження його зовнішнього вигляду, є можливе зниження такого роду дій. До них відносяться: ходіння в вуличному взутті, на високих підборах, кігті домашніх улюбленців. Покриття дряпається, стає мутним, втрачає неповторний колір і захисні властивості.

Ставтеся до паркету як до живого організму зі своїм характером і особливостями. Бережіть його, піклуйтеся про стан і він відповість своєю довгою і надійною службою, буде радувати ваших рідних і гостей.

Супутні товари

Паркетна дошка

Паркетна дошка

Специфікація на дошку підлогиТовщина (15; 20 мм):Основа 12 мм або 15 мм фанера водостійка (ФСФ) або вологостійка (ФК) (допуск по товщині +/- 1 мм)+Ламель 3 мм або 5 мм робочий шар дуба абоясена (допус..

Схожі статті

Що таке інженерна дошка?

Що таке інженерна дошка?

Вона являє собою багатошарову конструкцію, де верхній шар - прошарок цільної деревини цінних порід, і основа - багатошарова фанера. Чергування напрямку волокон в шарах фанери роблять матеріал міцніш..

Чому паркет тепліше ламінату❓

Чому паркет тепліше ламінату❓

Всім очевидно, що паркетна дошка тепліше ламінату або керамічної плитки, але мало хто замислювався, чому так.Насправді, поверхня будь-якого з цих матеріалів має однакову температуру - температуру пові..