Плюси і мінуси інженерної дошки

+ Завдяки тому, що всі шари конструкції тонкі і волокна деревини розташовані в різні боки, у покладеної інженерної дошки найвища геометрична стабільність серед всіх видів паркету, на  100% складається з деревини. Інженерна дошка менше схильна до тріскання, менше реагує на перепади температури і вологості.

+ При укладанні інженерної дошки по всій квартирі можна досягти монолітного простору без порогів в дверних отворах або в об'ємних залах. При стикуванні з керамогранітом та іншим покриттям для підлоги можна замість порогів використовувати пробкові компенсатори.

+ Приклеювані підлоги володіють великим акустичним комфортом, незалежно від конструкції. Навіть якщо одну і ту ж паркетну дошку укладати різними способами, в приклеєному варіанті шумопоглинання буде вище. Вважається, що чим еластичніший використовуваний паркетний клей, тим більше поглинання звуків.

+ Інженерна дошка випускається в різних варіантах товщини, що дозволяє легко виводити рівень всіх підлогових покриттів в квартирі.

+ Інженерна дошка може випускатися в тонкому варіанті. Невелика товщина і висока стабільність конструкції дозволяє рекомендувати інженерну дошку для використання з теплою підлогою.

+ Покладена інженерна дошка візуально ніяк не відрізняється від масивної дошки.

+ Інженерну дошку можна неодноразово циклювати.

+ Інженерну дошку при необхідності можна приклеювати на стяжку, на відміну від паркету з масиву, тому що в конструкції інженерної дошки вже є фанерна основа.

+ Широкий асортимент моделей, які можна укладати ялинкою, французькою ялинкою, квадратами, доповнювати декоративними вставками і т.д.

______________________________________________________________________________________________________________

- Інженерну дошку не рекомендується укладати плаваючим способом через високий  ризик викривлення.

- В інженерній дошці використовується в рази більше клею і дешева інженерна дошка (на дешевій фанері) рідко буває екологічною.

- Інженерну дошку укладати дорого, до вартості робіт також додається клей.

- В укладанні інженерної дошки існує безліч нюансів, тому виконання робіт можна довірити тільки фахівцям.

- Інженерну дошку не можна розібрати і зібрати. Складніше замінити пошкоджені планки, ніж в паркетній дошці.

Супутні товари

Паркетна дошка

Паркетна дошка

Специфікація на дошку підлогиТовщина (15; 20 мм):Основа 12 мм або 15 мм фанера водостійка (ФСФ) або вологостійка (ФК) (допуск по товщині +/- 1 мм)+Ламель 3 мм або 5 мм робочий шар дуба абоясена (допус..

Схожі статті

Переваги дерев'яних вікон

Переваги дерев'яних вікон

Екологія. Дерево і здорова екологія — синоніми! Віконний брус в процесі виготовлення не втрачає жодної властивості натурального дерева, і залишається на 100% екологічно чистим. Під час складання ві..

Що таке браширування деревини?

Що таке браширування деревини?

Це технологія штучного старіння деревини. Її суть полягає в механічній обробці  м'яких волокон (в основному, для дубових підлог) і створення рельєфної поверхні з вираженою структурою річних кілец..

Дерев'яні вікна власного виробництва

Дерев'яні вікна власного виробництва

Дерев'яні євровікна від компанії «Золотий Ключ» це сучасні «пасивні екологічні вікна», крім того це: Сучасний європейський дизайн та якість. Надійна експлуатація протягом довгих..

Досвід, та як впливає інструмент на довговічність дерев'яного вікна

Досвід, та як впливає інструмент на довговічність дерев'яного вікна

Історія компанії починається з 1996 року з відкриття будівельної фірми. Згодом, у 1998 році почали займатися деревообробкою. Кожен рік приносив нам нові знання і можливості, внаслідок ц..

Зберігання і експлуатація виробів з дерева

Зберігання і експлуатація виробів з дерева

Дерево є природним матеріалом, сприятливим до коливань температури і вологості.Рекомендована температура повітря при зберіганні або експлуатації виробів з дерева – +18°С – +25°С.Якщо в будинку низька..

Що таке інженерна дошка?

Що таке інженерна дошка?

Вона являє собою багатошарову конструкцію, де верхній шар - прошарок цільної деревини цінних порід, і основа - багатошарова фанера. Чергування напрямку волокон в шарах фанери роблять матеріал міцніш..

Широка палітра кольорів для підлоги

Широка палітра кольорів для підлоги

Ми пропонуємо широку палітру кольорів і відтінків, також за бажанням клієнта ми можемо зробити брашування підлоги (видалення із масиву деревини м’яких волокон, завдяки чому з’являється притаманна стар..