Чому паркет тепліше ламінату❓

Всім очевидно, що паркетна дошка тепліше ламінату або керамічної плитки, але мало хто замислювався, чому так.

Насправді, поверхня будь-якого з цих матеріалів має однакову температуру - температуру повітря. Але весь ефект теплого матеріалу досягається за рахунок різного розсіювання тепла.

Коли ви торкаєтеся до ламінату або плитки, ваше тіло різко починає охолоджуватися, віддаючи тепло по всій поверхні і товщині матеріалу, тому що і керамограніт, і ламінат - однорідні щільні матеріали, а захисна плівка лише підсилює цей ефект.

Ви відразу відчуваєте охолодження, тому що температура матеріалу помітно нижча, ніж температура тіла. Деревина - пористий матеріал, що складається з не надто щільних волокон і пустот. При дотику до дерева, тепло тіла так само починає віддавати матеріалу, вирівнюючи температуру, але повільно і неефективно за рахунок пустот і повітряних клітинок. Той же базовий принцип є в трикамерних вікнах, теплій кераміці або в термосі - повітряні прошарки неефективно передають тепло.

Супутні товари

Паркетна дошка

Паркетна дошка

Специфікація на дошку підлогиТовщина (15; 20 мм):Основа 12 мм або 15 мм фанера водостійка (ФСФ) або вологостійка (ФК) (допуск по товщині +/- 1 мм)+Ламель 3 мм або 5 мм робочий шар дуба абоясена (допус..

Схожі статті

Що таке браширування деревини?

Що таке браширування деревини?

Це технологія штучного старіння деревини. Її суть полягає в механічній обробці  м'яких волокон (в основному, для дубових підлог) і створення рельєфної поверхні з вираженою структурою річних кілец..

Як змінюється паркет з часом?

Як змінюється паркет з часом?

Ви вже витратили багато часу і сил, вибрали чудовий паркет, всі роботи закінчені. Ви милуєтеся своїм підлогою і хочете дізнатися, що буде з ним через кілька років? А, можливо, вже почалися зміни, які ..

Що таке інженерна дошка?

Що таке інженерна дошка?

Вона являє собою багатошарову конструкцію, де верхній шар - прошарок цільної деревини цінних порід, і основа - багатошарова фанера. Чергування напрямку волокон в шарах фанери роблять матеріал міцніш..

Широка палітра кольорів для підлоги

Широка палітра кольорів для підлоги

Ми пропонуємо широку палітру кольорів і відтінків, також за бажанням клієнта ми можемо зробити брашування підлоги (видалення із масиву деревини м’яких волокон, завдяки чому з’являється притаманна стар..