Переваги вікон з дерева

Екологія. Дерево і здорова екологія — синоніми! Віконний брус в процесі виготовлення не втрачає жодної властивості натурального дерева, і залишається на 100% екологічно чистим. Під час складання вікна деревина просочується складом, що складається тільки з природних компонентів. Таке просочення запобігає швидкому старінню і погіршенню властивостей деревини, яка неминуча при експлуатації вікна в складних екологічних умовах сучасного міста.

Теплоізоляція. Деревина була і залишається найкращим теплоізолятором, аналогів якому серед використовуваних в будівництві матеріалів немає. Низький рівень теплопровідності виключає можливість наскрізного промерзання віконної рами, значить виключається і можливість виникнення конденсату.

Обмін повітря. Деревина проводить постійний, природний повітрообмін, і нормалізує кількість кисню в приміщенні. Тільки дерев'яні рами дихають. Повітрообмін відбувається крізь дрібні пори живої дерев'яної структури.

Шумоізоляція. Сучасні дерев'яні вікна, зроблені з віконного клеєного бруса, мають підвищену шумоізоляцію. Такі вікна підходять навіть в тому випадку, якщо поблизу знаходиться аеродром або залізнична станція. На сьогоднішній день параметр шумоізоляції на 90% залежить від склопакета і ущільнювача. У сучасних конструкціях використовується двокамерний склопакет - це означає відповідно підвищення шумоізоляції на кілька порядків в порівнянні зі старими конструкціями.

Вогнестійкість. Віконний клеєний брус має підвищену захищеність від вогню. При обвуглюванні поверхні клеєного бруса на ній виникає захисний шар, який не дозволяє процесу горіння швидко проникнути в глибину дерев'яної конструкції. Вікна, забезпечені вогнезахисним склом, можуть утримувати поширення вогню на 1,5 години. При горінні деревини не виділяються отруйні гази і кислотні пари, як це відбувається при горінні пластику.

Довговічність. Сучасні конструкції і матеріали гарантують надійність і довговічність дерев'яних вікон. Жоден інший матеріал на практиці не настільки довговічний, як деревина. Клеєний віконний брус витримує перепади температури від -50 до + 50 ºC і в кілька разів довговічніші пластика. На сьогоднішній день вирішені і проблеми довговічності і стійкості фарб для деревини. Фарби, зроблені на базі водяних розчинників, є надстійкими і пропускають водяні пари. Вони зберігають первинний відтінок навіть при тривалій дії ультрафіолетових променів.