Що таке браширування деревини?


Це технологія штучного старіння деревини. Її суть полягає в механічній обробці  м'яких волокон (в основному, для дубових підлог) і створення рельєфної поверхні з вираженою структурою річних кілець. Термін браширування або брашировка походить від англійського слова brush - щітка - її використовують в якості основного інструменту для видалення м'яких волокон. Брашировані  моделі завжди більш практичні, тому що ефективно приховують і подряпини, і вм'ятини. Прибирати за брашированим  паркетом не складно, ніяких заноз не залишає, бруд на покритті з неглибоким брашируванням не скупчується. Браширований паркет завжди відчувається більш теплим на дотик, ніж шліфований.

Завдяки своїм чудовим естетичним властивостям браширована  паркетна дошка високо цінується дизайнерами інтер'єрів. Ідеально підходить для приміщень, оформлених в стилях ретро, кантрі, скандинавський, бохо або еко. Дерев'яна підлога з брашированою паркетною дошкою зносостійка і довговічна. Вона створює в будинку атмосферу затишку, стабільності і надійності.

Супутні товари

Паркетна дошка

Паркетна дошка

Специфікація на дошку підлогиТовщина (15; 20 мм):Основа 12 мм або 15 мм фанера водостійка (ФСФ) або вологостійка (ФК) (допуск по товщині +/- 1 мм)+Ламель 3 мм або 5 мм робочий шар дуба абоясена (допус..

Схожі статті

Що таке інженерна дошка?

Що таке інженерна дошка?

Вона являє собою багатошарову конструкцію, де верхній шар - прошарок цільної деревини цінних порід, і основа - багатошарова фанера. Чергування напрямку волокон в шарах фанери роблять матеріал міцніш..

Плюси і мінуси інженерної дошки

Плюси і мінуси інженерної дошки

+ Завдяки тому, що всі шари конструкції тонкі і волокна деревини розташовані в різні боки, у покладеної інженерної дошки найвища геометрична стабільність серед всіх видів паркету, на  100% скл..

Широка палітра кольорів для підлоги

Широка палітра кольорів для підлоги

Ми пропонуємо широку палітру кольорів і відтінків, також за бажанням клієнта ми можемо зробити брашування підлоги (видалення із масиву деревини м’яких волокон, завдяки чому з’являється притаманна стар..

Укладка інженерної дошки

Укладка інженерної дошки

Інженерна дошка являє собою інноваційний продукт, в зв'язку з чим необхідно повідомити про способи укладки додатково. Інженерна дошка укладається тільки на клей до основи. Іноді інженерна дошка має..

Чому паркет тепліше ламінату❓

Чому паркет тепліше ламінату❓

Всім очевидно, що паркетна дошка тепліше ламінату або керамічної плитки, але мало хто замислювався, чому так.Насправді, поверхня будь-якого з цих матеріалів має однакову температуру - температуру пові..