Приватне підприємство «Золотий ключ»

Наша компанія працює на ринку давно, проте наші принципи залишаються незмінними від самого початку роботи — працювати для клієнтів і виконувати роботу так, ніби робиш це для себе.

Ми ніколи не зупинялись в своєму прагненні ставати кращими. Пройшли роки, тепер власне виробництво дає можливість виробляти великі партії дерев'яних вікон та дверей, продавати їх по всій Україні і навіть закордон. Всі, хто з нами співпрацюють, задоволені асортиментом та якістю, бо отримують найкращі якісні товари від виробника. Ми йдемо назустріч людям та реалізовуємо великі партії своєї продукції за доступними цінами. Умови співпраці обумовлюються індивідуально.

Дерев'яні євровікна та міжкімнатні двері

Пріорітетний напрям роботи компанії — виготовлення сучасних та якісних вікон та міжкімнатних дверей з натурального дерева — вільха, сосна, ясен, дуб. Замовити або купити наші дерев'яні вікна та двері дуже просто. Наші спеціалісти здійснюють всі заміри, консультують клієнтів та допомагають підібрати матеріали. Ваші вікна будуть чудово виглядати з вулиці, милувати око всередині та виконувати свої практичні функції — зберігати домашні тепло і затишок та давати доступ до сонця і свіжого повітря. Встановлення вікон або дверей це важкий технологічний процес, його повинні проводити тільки кваліфіковані монтажники, в іншому випадку ви можете зіпсувати куплені двері чи вікна. Тому звертайтесь до нас, свою роботу ми виконуємо професійно.

Контакти

Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Бистрицька, 89

Телефон: 04143 4-06-34

Мобільні телефони:
      Столярний відділ 067 412-19-10,
      Бетонний відділ 067 410-39-62

Електронна пошта: goldkeybrd@gmail.com