Про нас


Компанія «Золотий Ключ» розпочинає свою історію в 1996 році. Тоді, розпочавши з маленького виробництва, ми бачили попереду велику мету — створити компанію, яка стане символом якості, надійності та функціональності. Назва «Золотий Ключ» мала стати синонімом слів «відповідальність» і «стабільність» для наших клієнтів та партнерів.

Далі були роки наполегливої праці. Ми шукали своє місце на ринку, пробували різні стратегії та підходи, розширювали асортимент продукції та послуг, вдосконалювали виробництво, логістику та управління. Поступово ми знаходили нових клієнтів та партнерів, котрі зараз стали нашими постійними супутниками у світі бізнесу. З гордістю можемо сказати, що продукція компанії «Золотий Ключ» користується заслуженим попитом та повагою у наших клієнтів, нас рекомендують друзям та знайомим.

Крім клієнтів та партнерів, важливим надбанням нашої компанії став міцний та дружний колектив — люди, котрі щодня чесно та добросовісно виконують свою роботу, виготовляючи вікна, міжкімнатні двері та інші столярні вироби, здійснюючи заготівлю пиломатеріалів та виробництво підлогової дошки, доставляючи бетонні розчини на об’єкти. Оглядаючись назад, ми з впевненістю можемо сказати, що наш головний капітал — це люди.

Доставку бетону

Також ми пропонуємо бетон різних марок з конкурентними цінами і з оперативною доставкою. Доставку бетону ми здійснюємо за допомогою сучасних бетономішалок імпортного та вітчизняного виробництва. Працюючи з нами, Ви можете розраховувати не тільки на високоякісний бетон, а й на оперативність, гнучку систему знижок і сервіс європейського рівня.

Компанія «Золотий Ключ» — це Ваш надійний партнер та постачальник. Завітайте до нас в офіс, або зверніться за телефонами: (04143) 40634, 067 412-19-10 (столярні вироби) або 067 410-39-62 (бетон).