Доставка і оплата

Для того щоб гарантувати нашим клієнтам поставку замовлених виробів, ми працюємо за договорами. У кожному договорі прописується вартість, термін поставки. При укладанні договору замовнику необхідно внести передоплату у розмірі 70% від вартості замовлення. Решта 30% вартості оплачується за фактом доставки виробів замовнику.

Ви можете внести передоплату, приїхавши в наш офіс або ми можемо виставити рахунок на оплату. У будь-якому випадку з Вами укладається договір на поставку замовлених виробів. При оформленні замовлення прохання повідомити про зручний для Вас спосіб внесення передоплати. Внести передоплату, так само як і оплатити замовлення повністю, можна готівкою, безготівковим розрахунком, а також за допомогою переказу на карту ПриватБанку.

Ми можемо відправити Вам товар будь-яким зручним для вас перевізником: "Нова пошта", "Інтайм", "Делівері", "Автолюкс". Також здійснюємо доставку власним транспортом, деталі уточнюйте в менеджера.

Вартість доставки розраховується транспортною компанією виходячи з маси і габаритів товару, а також в залежності від обраного вами типу доставки: на склад перевізника або адресна доставка.

Доставку Ви оплачуєте самостійно після прибуття замовлення у Ваш населений пункт.

Доставка по місту Бердичеву безкоштовна.

Доставка бетону здійснюється власним транспортом тільки при 100% передоплаті.