Дошка підлоги

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Якщо вам потрібно сучасне і стильне покриття на підлогу, Ваш вибір — паркетна дошка з натурального дерева. Паркетна дошка складається з дубового верхнього шару товщиною 3-4 мм і вологостійкої клеєної фанери ФК 12-13 мм. Дубова паркетна дошка відрізняється простотою укладання, зносостійкістю, практичністю, елегантністю, витонченістю і різноманітністю колірної гами.

Паркетна дошка з дуба покривається спеціальним природнім натуральним маслом «OSMO» з твердим воском. Такі масла для паркетної масивної дошки містять бджолиний віск і природні рослинні масла. Натуральне покриття не утворює на паркеті полімерну плівку, як звичайний паркетний лак, воно досить глибоко просочує саму деревину (на 2 мм), тим самим захищає дерево, створюючи непридатне середовище для бактерій і грибка. Також, завдяки такій технології, верхній шар паркетної дошки «консервується» і зберігає первинний вигляд і властивості на десятки років. Також, за потреби, ми використовуємо лакові покриття фірми «Sayerlack».

Якщо окремі ділянки потрібно реставрувати — досить очищення поверхні і нанесення нового шару масла. При цьому місця накладення шарів масла зовсім не видні, поверхню не потрібно шліфувати і перефарбовувати.

Загальні характеристики:

  • Дуб 3-4 мм + фанера ФК 12-13 мм.
  • Довжина х ширина х товщина: 2000-2150 х 160-175 х 16 мм.
  • Вид покриття: масло «OSMO».
  • Вологість дошки: 8 ± 2%.

Виготовляємо два сорти паркетної дошки:

  • І сорт — сортований, без різких змін по кольору, натуральна структура, сучки більше 3 мм і заболонь не допускаються.
  • ІІ сорт — допускається зміна кольору, заболонь, відкриті і закриті сучки.