Бетон та бетонні вироби

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Одним з напрямків спеціалізації нашої компанії є виробництво та продаж бетону. Цей матеріал затребуваний як в сфері професійних будівельників, так і серед домашніх майстрів-умільців. У нас вартість бетону цілком доступна. Купівля у виробника завжди вигідніше, ніж замовлення через посередників.

«Золотий ключ» пропонує широкий асортимент бетону та розчинів різної пластичності, міцності, водопроникності та класу для різноманітних споживчих потреб.

Якщо ви плануєте почати будівництво або благоустрій території, то вас обов'язково зацікавить питання доставки бетону. Ціна нашої продукції встановлена на оптимальному рівні і залежить від ряду факторів: марки складу, обсягу партії, способу оплати (готівковий або безготівковий розрахунок). Виробництво і доставка бетону здійснюється тільки при 100% передоплаті.

Вартість бетону з доставкою невисока, оскільки наша компанія має свою технічну базу. Ми не звертаємося до посередників ні за обладнанням, ні за спецтранспортом для перевезення бетону. Саме тому ціна на готовий бетон доступна.